Date Away Home Status Links
September
Thu. 5 Mount Olive   Lincoln (Pa.)   Cancelled
  Le Moyne 3 Roberts Wesleyan 1 Final
  Queens (N.Y.) 0 Saint Rose 3 Final
Fri. 6 St. Thomas Aquinas 0 American Int'l 3 Final
  @ Hooksett, N.H.
  Bridgeport 0 Southern Conn. St. 1 Final
  @ Manchester, NH
  Urbana 0 Daemen 7 Final
  Wilmington (Del.) 3 New York Tech 2 Final
  Mercy 2 Southern N.H. 4 Final
  Stonehill 0 Molloy 1 Final
Sun. 8 Southern Conn. St. 2 St. Thomas Aquinas 0 Final
  @ Hooksett, N.H.
  St. Michael's 9 Lincoln (Pa.) 0 Final
  Urbana 0 Roberts Wesleyan 2 Final
  Daemen 4 Mansfield 0 Final
  American Int'l 1 Mercy 2 Final
  @ Hooksett, NH
  Bentley 0 Molloy 0 Final - 2OT
  Molloy Kickoff Classic
  Concordia (N.Y.) 2 Queens (N.Y.) 6 Final
  Bridgeport 3 Southern N.H. 5 Final
Tue. 10 Pace 3 New York Tech 0 Final
Wed. 11 Adelphi 0 Mercy 1 Final
  Stonehill 2 Queens (N.Y.) 1 Final
  Saint Anselm 3 St. Thomas Aquinas 1 Final
  Daemen 3 Le Moyne 1 Final
  Chestnut Hill 6 Lincoln (Pa.) 0 Final
  Molloy 1 Saint Rose 2 Final
Thu. 12 Roberts Wesleyan 2 Dominican (N.Y.) 1 Final - 2OT
  @ OMM Soccer Complex (Field #5)
  Bridgeport 2 Minn. Duluth 3 Final
Sat. 14 Bridgeport 2 St. Cloud St. 3 Final
  Molloy 3 Georgian Court 1 Final
  Goldey-Beacom 1 Daemen 3 Final
  New York Tech 1 Post 1 Final
  Concordia (N.Y.) 2 St. Thomas Aquinas 1 Final - 2OT
  Roberts Wesleyan 2 Bloomfield 1 Final
  Queens (N.Y.) 1 Jefferson 0 Final
Sun. 15 Mercy 1 Wilmington (Del.) 0 Final - 2OT
Wed. 18 Chestnut Hill   New York Tech   1:30 PM
  Nyack   Daemen   2:00 PM
  Bloomfield   Queens (N.Y.)   3:00 PM
  Dominican (N.Y.)   St. Thomas Aquinas   3:00 PM
  Molloy   Caldwell   4:00 PM
  Roberts Wesleyan   Mansfield   6:00 PM
  Wilmington (Del.)   Bridgeport   6:00 PM
  Holy Family   Lincoln (Pa.)   6:00 PM
Sat. 21 Bridgeport *   St. Thomas Aquinas   11:00 AM
  St. Michael's   Roberts Wesleyan   12:00 PM
  Lincoln (Pa.) *   Molloy   12:00 PM
  Daemen *   New York Tech   12:00 PM
  Queens (N.Y.) *   Mercy   12:00 PM
Tue. 24 Holy Family   Mercy   3:00 PM
Wed. 25 Davis & Elkins   Daemen   10:00 AM
  Queens (N.Y.)   Holy Family   4:00 PM
  Salem Int'l   Lincoln (Pa.)   5:00 PM
  Dominican (N.Y.)   Molloy   7:00 PM
Sat. 28 Mercy *   Daemen   11:00 AM
  Lincoln (Pa.) *   Bridgeport   12:00 PM
  Homecoming
  St. Thomas Aquinas *   Roberts Wesleyan   1:00 PM
  Staten Island   Queens (N.Y.)   1:00 PM
  New York Tech *   Molloy   3:00 PM
Mon. 30 Bridgeport   Franklin Pierce   7:00 PM
 
October
Wed. 2 New York Tech   Goldey-Beacom   3:00 PM
  Queens (N.Y.)   Southern Conn. St.   7:00 PM
Thu. 3 Lincoln (Pa.)   Washington Adventist   7:00 PM
Sat. 5 Bridgeport *   Daemen   11:00 AM
  Molloy *   Mercy   12:00 PM
  Queens (N.Y.) *   Roberts Wesleyan   1:00 PM
  St. Thomas Aquinas *   New York Tech   2:30 PM
Tue. 8 New Haven   Mercy   12:00 PM
  Southern N.H.   St. Thomas Aquinas   3:00 PM
  Lincoln (Pa.)   Valley Forge   3:30 PM
  American Int'l   Bridgeport   6:00 PM
Wed. 9 Daemen   Shepherd   1:00 PM
  Wilmington (Del.)   Queens (N.Y.)   3:30 PM
  Nyack   Molloy   7:00 PM
Thu. 10 Roberts Wesleyan   Chestnut Hill   6:00 PM
Fri. 11 Roberts Wesleyan *   Lincoln (Pa.)   5:00 PM
Sat. 12 St. Thomas Aquinas *   Molloy   12:00 PM
  Southern Conn. St.   Mercy   12:00 PM
  Daemen *   Queens (N.Y.)   12:00 PM
  New York Tech *   Bridgeport   4:00 PM
Mon. 14 Daemen *   Molloy   5:00 PM
Wed. 16 St. Thomas Aquinas *   Mercy   12:00 PM
  Lincoln (Pa.) *   Queens (N.Y.)   3:00 PM
  New York Tech *   Roberts Wesleyan   5:00 PM
  Bridgeport   Assumption   7:00 PM
Sat. 19 Bridgeport *   Queens (N.Y.)   TBA
  Molloy *   Roberts Wesleyan   TBA
  Mercy *   New York Tech   12:00 PM
  St. Thomas Aquinas *   Lincoln (Pa.)   1:00 PM
  Daemen *   Saint Rose   2:00 PM
Mon. 21 Molloy   East Stroudsburg   TBA
Wed. 23 Georgian Court   New York Tech   TBA
  St. Thomas Aquinas   Bloomfield   7:00 PM
Thu. 24 Goldey-Beacom   Lincoln (Pa.)   6:00 PM
Sat. 26 Roberts Wesleyan *   Daemen   11:00 AM
  Queens (N.Y.) *   St. Thomas Aquinas   11:00 AM
  Mercy *   Bridgeport   6:00 PM
  New York Tech *   Lincoln (Pa.)   6:00 PM
Tue. 29 Daemen   Clarion   4:00 PM
Wed. 30 Molloy   Chestnut Hill   TBA
  West Va. Wesleyan   Lincoln (Pa.)   2:00 PM
  Bridgeport   Jefferson   2:30 PM
  Bentley   New York Tech   3:00 PM
  Mercy   Le Moyne   3:00 PM
 
November
Sat. 2 Nyack   St. Thomas Aquinas   11:00 AM
  Lincoln (Pa.) *   Daemen   11:00 AM
  Roberts Wesleyan *   Mercy   12:00 PM
  Queens (N.Y.) *   New York Tech   2:30 PM
  Bridgeport *   Molloy   3:00 PM
Mon. 4 Molloy   Jefferson   2:30 PM
Tue. 5 St. Thomas Aquinas   Pace   7:00 PM
Wed. 6 Lincoln (Pa.)   West Virginia State   1:00 PM
  Salem Int'l   Roberts Wesleyan   5:00 PM
  Adelphi   Bridgeport   6:00 PM
Thu. 7 Mercy   Goldey-Beacom   3:00 PM
Sat. 9 New York Tech   Caldwell   11:00 AM
  Roberts Wesleyan *   Bridgeport   11:00 AM
  Daemen *   St. Thomas Aquinas   12:00 PM
  Molloy *   Queens (N.Y.)   2:30 PM
Sun. 10 Mercy *   Lincoln (Pa.)   1:00 PM
* Conference